Prawdziwa prawda o suplementach

Nie wszystkie suplementy są równe. Istnieje więcej suplementów dostępnych niż chciałbym, aby liczyć i śledzić.

Więc jaka jest największa różnica między wszystkimi suplementami?

W moim świecie można podzielić wszystkie suplementy na dwie kategorie:

  1. Suplementy żywnościowe w całości
  2. Chemicznie produkowane suplementy

Jeśli będziesz śledzić wraz z informacjami na temat suplementu, będziesz wiedział, że zawsze odkrywają nową witaminę, nowy kofaktor, nowy minerał, nowy to czy tamto. Teraz pozwól, że zadam ci pytanie, czy to naprawdę „nowe”, czy też człowiek właśnie je odkrył. Oczywiście, człowiek właśnie odkrył jego znaczenie.

Natura jest wspaniała. Zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy w przyrodzie. Albo mówiąc inaczej, te nowe witaminy, minerały, kofaktory i inne nowo odkryte podstawowe minerały znajdują się już w przyrodzie w całych produktach spożywczych. Nawet jeśli jeszcze o nich nie wiemy, natura zawsze miała je w naszym pożywieniu.

Więc kiedy całe suplementy żywnościowe są produkowane, to już je mają i zawsze miały wszystkie te nowo odkryte składniki. Teraz pozwól mi zadać Ci pytanie. Jeśli my, jako ludzie, właśnie coś odkryliśmy, czy uważasz, że chemicznie wyprodukowane suplementy mają to nowo odkryte coś w tym? NOPE! Jedynym miejscem, aby uzyskać wszystkie kofaktory, minerały i niezbędne składniki odżywcze, zanim dowiemy się o nich jest całe suplementy żywnościowe.

Doskonałym przykładem jest witamina C.

Każdy mówi, że witamina c jest taka sama jak kwas askorbinowy. To tak, jakby powiedzieć, że skorupka jajka jest taka sama jak całe jajko. Są one zupełnie inne. Kwas askorbinowy jest tylko „skorupką” wokół tego, co jest resztą witaminy C. Ale kiedy większość ludzi produkuje witaminę C, to po prostu wytwarza skorupkę lub to, co jest kwas askorbinowy. Cała żywność ma wówczas całe „wnętrze” każdego składnika odżywczego, który dostarczają suplementy żywnościowe.

Można uzyskać dobre witaminy i źródła mineralne, lub można uzyskać tanie, nie tak dobre, imitacje witamin z brakującymi częściami. Który z nich będzie dla Ciebie lepszy? Oczywiście te, które są kompletne, kompletne i mają wszystko, czego potrzebuje Twój organizm, aby znów zbudować sobie zdrowie i siłę.

Oznacza to, że jeśli masz zamiar podjąć suplementy, upewnij się, że otrzymasz je z dobrego źródła. Jeśli suplementy są naprawdę tanie, dobrze, zazwyczaj dostajesz to, za co płacisz. Jednym z najlepszych źródeł, jakie kiedykolwiek znalazłem, jest firma o nazwie Standard Process. www.standardprocess.com Jedynym problemem z nimi jest to, że nie możesz kupić je samemu. Musisz przejść przez jakiegoś lekarza lub innego pracownika służby zdrowia. Nie mam nic, aby polecić te suplementy , to jest jak bardzo mi się podobają.

Źródło: http://www.articlesfactory.com/articles/health/the-real-truth-about-supplements.html

Zobacz co jeszcze znajdziesz na sprawdzsuplementy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Releated

Najlepsze suplementy do wykorzystania w sportach wytrzymałościowych

Wraz ze wzrostem stosowania suplementów przez kulturystów, zalety suplementów wpłynęły również na sportowców i sportowców. Istnieje szybkie tempo wzrostu zapotrzebowania na suplementy wymagane dla sportowców i sportowców. Obecnie suplementy są tak zaprojektowane, aby sportowcy i sportowcy mogli z nich w pełni korzystać Te suplementy są coraz lepiej i lepiej przez dzień. To staje się coraz […]

3 Korzystne suplementy sercowe

Suplementy uzupełniające serce są stosowane w celu promowania zdrowia serca w takich obszarach jak zapobieganie chorobom serca, zawałom serca i udarom mózgu.  Suplementy zdrowia serca mogą być stosowane w celu uzupełnienia ogólnego schematu konserwacji, który otrzymuje odpowiednią ilość niezbędnych kwasów tłuszczowych potrzebnych organizmowi.  Istnieją naturalne suplementy dla serca, które można podjąć, aby utrzymać zdrowe serce, […]